Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy nowoczesną i rozwijającą się firmą świadczącą usługi  edukacyjne  i turystyczne.

Oferujemy szkolenia, kursy, seminaria, warsztaty, które  skutecznie przygotowują do funkcjonowania  we współczesnym i szybko zmieniającym się rynku pracy. Gwarancją jakości naszych usług  edukacyjnych jest bardzo dobrze wykwalifikowana kadra dydaktyczna oraz programy szkoleniowe odpowiadające potrzebom rynkowym i Państwa.  Zaspokajamy potrzeby naszych klientów w zakresie podnoszenia kwalifikacji, uzyskania merytorycznych i formalnych kwalifikacji zawodowych, w tym także kursów doskonalących dla nauczycieli. Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy.                          

Oferujemy również atrakcyjne formy wypoczynku i turystyki. Jesteśmy organizatorem turystyki. Posiadamy wpis do rejestru organizatorów  i pośredników turystycznych  Marszałka  Województwa  Opolskiego 096 oraz polisę gwarancyjną SIGNAL IDUNA o numerze M 518174.                                                                                  

Zapraszamy Państwa do  zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza siedziba znajduje się w Opolu , ul. Ozimska 48, I piętro( nad sklepem Biedronka).

 

nr konta mBank: 40 1140 2004 0000 3002 3696 7733  

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500