Szkolenia BHP

 

Szkolenia BHP organizujemy zgodnie z Rozporządzenia Ministra Gospodarki  i Pracy z dnia 27 lipca 2004 roku w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 9 października 2007 r., zmieniającego rozporządzenie w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych - szkolenie przeznaczone jest dla pracowników administracyjno-biurowych, w tym zatrudnionych przy obsłudze monitorów ekranowych, a także pracowników służby zdrowia, szkół i innych placówek oświatowych, jednostek naukowo-badawczych  i innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością  w zakresie bhp.

 

W przypadku zleceń grupowych terminy oraz miejsce realizacji szkolenia ustalane są indywidualnie. Zapytania prosimy kierować na adres e-mail osrodekszkoleniowy@o2.pl  lub wypełniając poniższy formularz.

 

Szkolenia BHP

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500